Blog

      Barwny świat

Barwny świat rozbłysną kolorami  nam czy  to jesień, już przyszła. Każdy pozna sam gdy, jesienny wachlarz kolorów rozsypie się nam, i rozbłyśnie w słońcu cały barwny świat.  wszystkie dobre wspomnienia powrócą   nam, ja

Lato zawitało nam

   Lato zawitało nam, latem każdy wie gdzie jego zakątek słońca jest czy to morze,   czy mazury ,czy to góry , czy to  swój kawałek ziemi każdy wie  gdzie swój zakątek słońca ma .    

Huśtawka marzeń

       

Huśtawka marzeń buja się raz szybciej , raz wolniej . Ale zawsze marzenie spełnią się nam i radość rozbłyśnie w nas. Huśtawka marzeń  rozhuśta się  ponownie nam, gdy będziemy mieli gotowy  plan i chęci  na pewno marzenie spełnią się nam.

kula wspomnień

kula wspomnień  toczy  się  z każdym dnie z każdym krokiem z każdym   rokiem  kula wspomnień  wypełnia się nam i toczy się  w dal wspomnienia smutne i wesołe w kuli mijają się nam a złe i dobre   też  tam są . Życie  ze wspomnień  składa się i promyki słońca rozpromienieją je i dalej mogą tworzyć się lecz czasami chcemy aby zostały w kuli na samym dnie.                                                                                                                                                                                              

Wycieczka             

Wyruszmy więc tam gdzie każdemu z nas krajobraz podoba się  tam gdzie, każdy z  nas odpocząć chce czy to morze czy mazury czy góry.Wyruszmy w drogę  by odkryć swój wakacyjny świat który naładuje energią  nas i będziemy miło wspominać ten czas .

Pozytywka wspomnień             

 Pozytywka wspomnień gra w nas każde   wspomnienie swoją  melodie w sercu ma które  zawsze w duszy nam gra i   każdy je zna bo zawsze w   życiu wspomnienia towarzyszą  nam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 sierpnia 2019

14 września 2019